Страница 216 од 571 ПрваПрва ... 116166206214215216217218226266316 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 2,151 до 2,160 од 5705

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dr_Dragan_Dabic Види одговор
    Marko ti stvarno verujes u te izmisljotine o saradnjama ? Pa zar ces da verujes jednom internet trolu, koji nesme da stavi nalog na kom igra i koji tvrdi da ferin nalog ustvari nije njegov nalog, a on u poptpisu drzi nalog na kom je klikao citavih 14 dana...poslednjih dana na serveru i tvrdi kako je to njegov nalog ?

@FBM, pa rekao je da nije strucnjak, on je pisao kako kod vas ima strucnjaka... a ti odmah brze bolje dosao da nam pojasnis sustinu vase strucnosti

Ne pratiš nastavu .

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    310

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Dr_Dragan_Dabic Види одговор
    Marko ti stvarno verujes u te izmisljotine o saradnjama ? Pa zar ces da verujes jednom internet trolu, koji nesme da stavi nalog na kom igra i koji tvrdi da ferin nalog ustvari nije njegov nalog, a on u poptpisu drzi nalog na kom je klikao citavih 14 dana...poslednjih dana na serveru i tvrdi kako je to njegov nalog ?

@FBM, pa rekao je da nije strucnjak, on je pisao kako kod vas ima strucnjaka... a ti odmah brze bolje dosao da nam pojasnis sustinu vase strucnosti
    Rale,ja se vodim onom starom:"Ne veruj zeni koja laze",tako da Coi ne verujem nista. Samo ga upucujem da pita sta mu treba gde treba,niti raspolazem informacijama,niti mi trebaju. Treba mi jedno 1m resa,moram da pocnem da pljackam.

FBM,nemoj oci da mi otvaras u 15 do 12. Vec to radi u 7 ujutro,kad imam problem da ih otvorim.
    L&2xM(rs1)
    https://www.youtube.com/watch?v=lGfwjax7878
    Dont count the days,make the days count.
    -Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-
    Dabicev PR,vidim da je popularan,donece brdo love.

Корисник
    Члан од
    13.03.2015
    Одговори
    49

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    Rale,ja se vodim onom starom:"Ne veruj zeni koja laze"
    Banda Zlih Bureka

http://prntscr.com/d3im04

Корисник Аватар корисника dafte
    Члан од
    03.07.2013
    Одговори
    486

Подразумевано

Lep off iz 10og sela....zamalo da prodje...ne mogu da kazem vise srece drugi put al svakako lep pokusaj
    L&2xM
    L&M .... Znaci LejlaS.....http://prnt.sc/d0os1m
    2 debela nemca http://prntscr.com/7wddfa
    3 debela nemca
    dafte/ drug crni

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dafte Види одговор
    Lep off iz 10og sela....zamalo da prodje...ne mogu da kazem vise srece drugi put al svakako lep pokusaj
    Jbg kad smo nesposobni da uvezemo napade, mada i da je proslo tesko da bi nesto napravili, aktivan je nalog bio
    Rs1 - pawle - DN, BaBooN Team - d.o.o, rs1 acc - SWA
    rs19 - Rumelstiltskin MaaR - S
    bax - BROTHERS - -G-
    ba2/ba4 - Srcleth - WOR

Корисник
    Члан од
    21.07.2014
    Одговори
    275

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Mladji BaBooN Види одговор
    Jbg kad smo nesposobni da uvezemo napade, mada i da je proslo tesko da bi nesto napravili, aktivan je nalog bio
    A gde je log

Корисник Аватар корисника dafte
    Члан од
    03.07.2013
    Одговори
    486

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Mladji BaBooN Види одговор
    Daleko od toga da ste nesposobni..al desi se nekad da preskoci napad nije to nista toliko neobicno kad se rucno salje napad
    L&2xM
    L&M .... Znaci LejlaS.....http://prnt.sc/d0os1m
    2 debela nemca http://prntscr.com/7wddfa
    3 debela nemca
    dafte/ drug crni

Блокиран корисник
    Члан од
    29.12.2013
    Локација
    Kraljevo
    Одговори
    829

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла -Spartak- Види одговор
    Heaven ima 4 saveza i saradnje sa 2 bzb saveza, DT, Nucleus i Rew. Ukupno 9 saveza, la ima samo 3 saveza i vama je odgovor napravite saradnju sa DN.. Heaven ima dobre igrace i ne znam zasto svaki server kvarite igru..

BZB i DT od pocetka najvljivali da nece doci do nikakve saradnje, da ce se tuku do kraja, svi se velicali kako su opasni i da su dosli da se tuku i nakon toga saradnja. Iskreno u pocetku je tu bila prelepa igra za videti i svasta se moglo ocekivati. Ali ste na sve nacine napravili tu neko pomirenje samo da bi imali mirnu igru.. I posle kad vidim da Heaven proziva bilo koga ovde zaista je smesno..
    LA nema 3 saveza...jedan je savez multica koji se pljackaju da bi se kacile medalje...koliko se secam pocetka servera iz LA su dolazile price kako ste najjaca ally,kako svi ostali nemaju pojma,kako ste sjajni takticari,kako ste najorganizovaniji i slicno...sada samo kmecite i svi su vam krivi...jel nasa ally mozda kriva za muljanje vase sefice koja ne nalazi za shodno cak ni REV savezu da se izvini...jel nasa ally kriva sto ste ex server dobili jer ste sirili ljubav na serveru pa ste iskoristili SWA kao krpu koju posle upotrebe bacis...jel nasa ally kriva sto NIKO nece sa vama...jel nasa ally kriva sto su vam otisli ili se pogasili najbolji igraci...da ne nabrajam dalje...i sto sad na neki nacin "zovete DN" da vam se prikljuci...pa DN je na forumu izjavio da ceka trenutak da se svi udruze u borbi protiv njih...pored toga za razliku od Luzera DN je ozbiljna ally,znaci ako su procenili da ste visak ( a jeste ) i da im ne trebate onda vam to pokazuje nesto zar ne...sto se tice "saradnje" iako je samo PON u pitanju nase ally sa BZB Baxy vam je objasnio situaciju i koliko vidim nema argumenata protiv...jer ih stvarno i nema...samo kmecanje i to iz LA...a za PON sa BZB sam vec rekao da pljujete MENE...evo javno vam kazem,da sam "glavni krivac" sto je BZB u PON-u sa DT i Heaven...razlog je jednostavan...na ex ste propagirali da cilj opravdava sredstvo,postavljani su heroji u farme,katana najmanja sela,vrbovni su igraci iz naseg saveza i ally da predju u "junacku borbu" protiv heaven,postavljan je deff u tek osvojena sela i slicno...da ne pricam da vas je bilo skoro 3:1...tada se pricalo da imate samo PON a u praksi smo videli punu saradnju od pocetka pa do kraja kad je SWA rusila ww od Heaven i to dva puta...eto,vise nemamo nameru da nas javno "hvalite" na forumu i tapsete po ramenu "Bravo za akciju",da se mi trosimo i ratujemo a vi da simujete i pravite offove i onda da se nasladjujete na kraju kako smo mi veciti gubitnici koji nemaju smisla za taktiku,da se nasim motom "Rokanje a ne WW" ustvari prikriva gubitnicki mentalitet i slicno...za razliku od EX ovde POSTOJE 4 strane i svaka ce zidati ww...ko ce uspeti videcemo...REV je deo Heaven ally,ali ako H ww bude sruseno,DA,PODRZACEMO BZB...eto,ako je to saradnja onda neka vam bude..malo manje kmecanja a vise klikanja...

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла freestyler Види одговор
    LA nema 3 saveza...jedan je savez multica koji se pljackaju da bi se kacile medalje...koliko se secam pocetka servera iz LA su dolazile price kako ste najjaca ally,kako svi ostali nemaju pojma,kako ste sjajni takticari,kako ste najorganizovaniji i slicno...sada samo kmecite i svi su vam krivi...jel nasa ally mozda kriva za muljanje vase sefice koja ne nalazi za shodno cak ni REV savezu da se izvini...jel nasa ally kriva sto ste ex server dobili jer ste sirili ljubav na serveru pa ste iskoristili SWA kao krpu koju posle upotrebe bacis...jel nasa ally kriva sto NIKO nece sa vama...jel nasa ally kriva sto su vam otisli ili se pogasili najbolji igraci...da ne nabrajam dalje...i sto sad na neki nacin "zovete DN" da vam se prikljuci...pa DN je na forumu izjavio da ceka trenutak da se svi udruze u borbi protiv njih...pored toga za razliku od Luzera DN je ozbiljna ally,znaci ako su procenili da ste visak ( a jeste ) i da im ne trebate onda vam to pokazuje nesto zar ne...sto se tice "saradnje" iako je samo PON u pitanju nase ally sa BZB Baxy vam je objasnio situaciju i koliko vidim nema argumenata protiv...jer ih stvarno i nema...samo kmecanje i to iz LA...a za PON sa BZB sam vec rekao da pljujete MENE...evo javno vam kazem,da sam "glavni krivac" sto je BZB u PON-u sa DT i Heaven...razlog je jednostavan...na ex ste propagirali da cilj opravdava sredstvo,postavljani su heroji u farme,katana najmanja sela,vrbovni su igraci iz naseg saveza i ally da predju u "junacku borbu" protiv heaven,postavljan je deff u tek osvojena sela i slicno...da ne pricam da vas je bilo skoro 3:1...tada se pricalo da imate samo PON a u praksi smo videli punu saradnju od pocetka pa do kraja kad je SWA rusila ww od Heaven i to dva puta...eto,vise nemamo nameru da nas javno "hvalite" na forumu i tapsete po ramenu "Bravo za akciju",da se mi trosimo i ratujemo a vi da simujete i pravite offove i onda da se nasladjujete na kraju kako smo mi veciti gubitnici koji nemaju smisla za taktiku,da se nasim motom "Rokanje a ne WW" ustvari prikriva gubitnicki mentalitet i slicno...za razliku od EX ovde POSTOJE 4 strane i svaka ce zidati ww...ko ce uspeti videcemo...REV je deo Heaven ally,ali ako H ww bude sruseno,DA,PODRZACEMO BZB...eto,ako je to saradnja onda neka vam bude..malo manje kmecanja a vise klikanja...
    Da li to znaci da onda necete rusiti bzb ww?

Блокиран корисник
    Члан од
    29.12.2013
    Локација
    Kraljevo
    Одговори
    829

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Stari Mudrac Види одговор
    Da li to znaci da onda necete rusiti bzb ww?
    REV nece...mi nemamo WW offere ali i da ih imamo ja izdajem naredjenje za napad a takvo naredjenje od mene NECE DOBITI...ovo je stav REV saveza a ne nase ally...za ostale saveze kao i BZB moraces njih da pitas licno...

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •