Страница 215 од 232 ПрваПрва ... 115165205213214215216217225 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 2,141 до 2,150 од 2315

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник
    Члан од
    06.12.2013
    Одговори
    584

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    Rekao sam:"Svi akcijasi,koji ovde serendate..". Dakle,nisam mislio na sve akcijase,vec na akcijase koji pricaju kako je bez veze igrati ww off,kako je kukavicki otici u sumu i zidati kucice,i tako dalje. Ako nista od toga nisi izjavio,zaobidji post,ionako sam FBM-u komentarisao,a ne tebi. Samim tim sto si se osetio prozvanim,sam si sebe stavio u grupu o kojoj ja pricam.

Coa,brate,i ja bih bio ljut da me neko okretao kao sto je Lela sve vas. Jbg,taktika je cudo.
    Jel istina da ste dobili klempu od Dn za saradnju?
    Na konto ex servera i taktike

Подразумевано

Rekao sam:"Svi akcijasi,koji ovde serendate..". Dakle,nisam mislio na sve akcijase,vec na akcijase koji pricaju kako je bez veze igrati ww off,kako je kukavicki otici u sumu i zidati kucice,i tako dalje. Ako nista od toga nisi izjavio,zaobidji post,ionako sam FBM-u komentarisao,a ne tebi. Samim tim sto si se osetio prozvanim,sam si sebe stavio u grupu o kojoj ja pricam.

Coa,brate,i ja bih bio ljut da me neko okretao kao sto je Lela sve vas. Jbg,taktika je cudo.

Da , rekao si : " Svi akcijasi koji ovdje serendate ... " - reče da ih naucis .
    Btw , nisam se našao prozvanim , već sam pitao ko su ti , i zašto se ovdje sve generalizuje ?

A grupa lojalnih , iskrenih i igrača koji igraju po kodeksu je grupa u koju se stavljam .

Iskreno , ne bih se hvalio kako je neko od mojih saigraca okretao nekoga ' negdje zarad pobjede . Ovdje je transparentno objavljeno čim se dotična služi , i lično tebi je to ok. Pa prije nego izvagas grupu kojoj ja pripadam i svrstavam se , postavi isto pitanje sebi .

Tako da ono ...

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    184

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TITANIUM Види одговор
    Da , rekao si : " Svi akcijasi koji ovdje serendate ... " - reče da ih naucis .
    Btw , nisam se našao prozvanim , već sam pitao ko su ti , i zašto se ovdje sve generalizuje ?

A grupa lojalnih , iskrenih i igrača koji igraju po kodeksu je grupa u koju se stavljam .

Iskreno , ne bih se hvalio kako je neko od mojih saigraca okretao nekoga ' negdje zarad pobjede . Ovdje je transparentno objavljeno čim se dotična služi , i lično tebi je to ok. Pa prije nego izvagas grupu kojoj ja pripadam i svrstavam se , postavi isto pitanje sebi .

Tako da ono ...

Ocito svi zaboravljate da je ovo strateska igra. Logicno je da ce neko ko je pametniji,da okrene neke manje pametne. A vi cak i to pokusavate da predstavite losim,kao da vi ne radite nista od toga. I pre nego sto kazes da ne radite,da ti kazem:"Ne se*i". Da li je to meni ok,ili nije,to je moja licna stvar. Sve sto sam imao da joj kazem na tu temu,rekao sam joj na pvt.
    Nikoga iz saveza necu javno prozvati,jer je jedinstvo ono sto nas odlikuje. Iza zatvorenih vrata,mozda se svasta dogadja. Ali vi to,na zalost,necete videti.

Coa,nemam te informacije,to pitaj nekoga iz vodjstva ko se time bavi,moj posao to nije,moj je da klikam,i da saljem sta se gde trazi. Saradnjama se ne bavim. Ako jesmo,drago mi je da jesmo. Jer sam navijao za to da igramo sami.
    L&2xM(rs1)
    https://www.youtube.com/watch?v=lGfwjax7878
    Dont count the days,make the days count.
    -Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла F-B-M Види одговор
    Nisam ni rekao da je tvoj post nego da postoji post o tome...
    Ista stvar kao sto je neko pisao u ime BZB, a imate saradnje sa vendetom i noobs neznam sto ste se nase saradnje svezali...
    Svi sastavili saradnje na svojim kotama a smeta im nasa.
    Ofirni ste pravo
    Noobs je 5 igraca, a vendeta i nas la3 imaju manje igraca pa ih racunam ko 1 Ne smeta meni vasa saradnja na vasim kord, i treblo bi da imate ciste kord da bi isli i na pobedu. I da pobedite bice zasluzeno jer radite nesto al Heaven ce se provlaciti kroz saradnje..

Подразумевано

Ocito svi zaboravljate da je ovo strateska igra. Logicno je da ce neko ko je pametniji,da okrene neke manje pametne. A vi cak i to pokusavate da predstavite losim,kao da vi ne radite nista od toga. I pre nego sto kazes da ne radite,da ti kazem:"Ne se*i". Da li je to meni ok,ili nije,to je moja licna stvar. Sve sto sam imao da joj kazem na tu temu,rekao sam joj na pvt.
    Nikoga iz saveza necu javno prozvati,jer je jedinstvo ono sto nas odlikuje. Iza zatvorenih vrata,mozda se svasta dogadja. Ali vi to,na zalost,necete videti.

Coa,nemam te informacije,to pitaj nekoga iz vodjstva ko se time bavi,moj posao to nije,moj je da klikam,i da saljem sta se gde trazi. Saradnjama se ne bavim. Ako jesmo,drago mi je da jesmo. Jer sam navijao za to da igramo sami.

" Nije , to je dobro , odlično . "

A iskreno , stvarno me ne tangira ni najmanje sta se dešava iza zatvorenih vrata LA . Imam svoju Ally i samo me to zanima .

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    184

Подразумевано

" Nije , to je dobro , odlično . "

A iskreno , stvarno me ne tangira ni najmanje sta se dešava iza zatvorenih vrata LA . Imam svoju Ally i samo me to zanima .
    Onda nema potrebe da potenciras pricu o tome sta ja mislim o toj prepiski.
    Gledaj svoju ally,mani se ostalih. Jeste da vas ima puno,ali snaci ces se.
    L&2xM(rs1)
    -Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-

Подразумевано

Onda nema potrebe da potenciras pricu o tome sta ja mislim o toj prepiski.
    Gledaj svoju ally,mani se ostalih. Jeste da vas ima puno,ali snaci ces se.

Ne potenciram ništa , rekao sam jednom , čisto radi usporedbe ( mene kao akcijasa i tebe kao ww offera , samo prefix je bio drugi , ne na stil igre ) . Kada si rekao da sam se osjećao prozvanim .

A ti kao takav stručnjak valjda prepoznajes razliku Saveza u kojem igras i PON-a . Tako da nas ima taman , a i da je vise , snašao bih se , tacno !

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    184

Подразумевано

Ne potenciram ništa , rekao sam jednom , čisto radi usporedbe ( mene kao akcijasa i tebe kao ww offera , samo prefix je bio drugi , ne na stil igre ) . Kada si rekao da sam se osjećao prozvanim .

A ti kao takav stručnjak valjda prepoznajes razliku Saveza u kojem igras i PON-a . Tako da nas ima taman , a i da je vise , snašao bih se , tacno !
    Ja strucnjak? Daleko bilo. Svasta od tebe. Ja sam samo dobar opservator. A da bi neko bio strucnjak,treba mu vise od dobre opservacije. :(
    L&2xM(rs1)

Подразумевано

Ja strucnjak? Daleko bilo. Svasta od tebe. Ja sam samo dobar opservator. A da bi neko bio strucnjak,treba mu vise od dobre opservacije. :(
    Pominjao si učenje i objašnjavanje , pa na osnovu toga , ništa loše .
    U svakom slučaju nije važno , tu smo ipak svi da klikamo . Bespotrebno duljiti raspravu .

LP

Подразумевано

Marko ti stvarno verujes u te izmisljotine o saradnjama ? Pa zar ces da verujes jednom internet trolu, koji nesme da stavi nalog na kom igra i koji tvrdi da ferin nalog ustvari nije njegov nalog, a on u poptpisu drzi nalog na kom je klikao citavih 14 dana...poslednjih dana na serveru i tvrdi kako je to njegov nalog ?

@FBM, pa rekao je da nije strucnjak, on je pisao kako kod vas ima strucnjaka... a ti odmah brze bolje dosao da nam pojasnis sustinu vase strucnosti
    Trenutni Rs1 - Ndidi
    exRs1 One Two http://prnt.sc/d0os1m (malo se plesalo), http://prnt.sc/d0os9h (malo se igrao balet ), http://prnt.sc/d0otvu (malo se pomagalo)
    exexRs1 Dr Dragan Dabic

Страница 215 од 232 ПрваПрва ... 115165205213214215216217225 ... ПоследњеПоследње

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •