Страница 1 од 23 12311 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 227

Тема: Стање на rs19 серверу - Travian: Rise of Alliances

Модератор Аватар корисника Ankica
    Члан од
    03.07.2015
    Одговори
    17

Подразумевано Стање на rs19 серверу - Travian: Rise of Alliances

Драги играчи овде можете писати занимљива дешавања са сервера, али само везано за сервер, свака друга дискусија биће обрисана.

Пожељно је да у потпису стоји име из игре. (ако играте)

Придржавајте се Правила форума

Све најбоље у игри.
    Срдачан Поздрав
    Имате питање? Потрaжите одговор овде: T3 Одговори / T4 Одговори

Модераторски посао је волонтерски и стога нисмо на располагању 24 сата дневно

Корисник Аватар корисника DEDA&UNUCI
    Члан од
    08.11.2015
    Локација
    Vranje-Banja Luka
    Одговори
    13

Подразумевано

kazu da se ne moze uci na forum
    Ja ne bih o tome razmisljao da sam na tvom mestu, jer znas sta te ceka!

Bez Nade i Natase bi bili samo kao ostali
    veliki zagrljaj i poljubac za nase devojcie♥

Подразумевано

I tako krenuo novi serv...Pozdrav za sve Dunstere u MaaR-S savezu a i za ostale.Malopre bas krenuh nesto da brojim,prsti jedne ruke zauzeti,nastavim dalje kad ono svih 10komada,a ima izgleda i vise od toga NASIH(tj VASIH).Feride dobro ih rasporedi tamo...Salu na stranu, dobra odluka da nema kotla i ostalih gluposti koje su obelezile prosli server.Nadam se da ce uskoro biti i poneki lep izvestaj borbe.
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    676

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла OverLordrs Види одговор
    I tako krenuo novi serv...Pozdrav za sve Dunstere u MaaR-S savezu a i za ostale.Malopre bas krenuh nesto da brojim,prsti jedne ruke zauzeti,nastavim dalje kad ono svih 10komada,a ima izgleda i vise od toga NASIH(tj VASIH).Feride dobro ih rasporedi tamo...Salu na stranu, dobra odluka da nema kotla i ostalih gluposti koje su obelezile prosli server.Nadam se da ce uskoro biti i poneki lep izvestaj borbe.
    Cekao sam vas da se oglasite sto se igraca iz dunstera tice sami su trazili niko ih nije molio da dodju da igradju sa nama.

Kotao jedna od vecih izmena i prava izmena na serveru malo su vratili realnost igre.

Nadam se lepoj borbi do kraja servera samo nemojte da pobegnete(pogasite se ) kao na proslom.

Lp Ferid
    Последња измена: Ferid11, 15.09.2016 у 20:32.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Cekao sam vas da se oglasite sto se igraca iz dunstera tice sami su trazili niko ih nije molio da dodju da igradju sa nama.

Kotao jedna od vecih izmena i prava izmena na serveru malo su vratili realnost igre.

Nadam se lepoj borbi do kraja servera samo nemojte da pobegnete(pogasite se ) kao na proslom.

Lp Ferid

E Feride, druze moj, nije stvar u prelasku i teranju nekog da predje kod vas,i to sto ste samo cekali da se neko javi po tom pitanju.Veruj mi da niko iz Dunstera nece napisati post do kraja servera na ovom forumu.Ovde je glavni problem to sto smo svi mi takvi kakvi smo i nema tu pomoci.Da je srece pa da ima iole razumevanja prema protivnickoj strani,nego je uvek drugacije,vlada stalno neki naboj i presija.Nije stvar ostati na servu do kraja nego je stvar biti covek, i jedna od boljih stvari na Balkanskom travianu je gasenje naloga Dunstera na proslom servu.Mozemo mi da klikamo ovde godinama i da pojedinci budu maksimalno nalozeni i sta onda,bio sam najjaci,osvojio sam server itd.Sve je to prosek i ispod proseka....Marsu je ostao trn u oku Zevs i niko drugi,al Vuksa sve kulira i uziva....To sto su mnogi NASI(VASI) tu gde jesu to je vec stvar za duboko razmisljanje....prava sreca je sto je server bez kottla pa da se pokaze ko i koliko zna.Doduse ja licno bih menjao 1000du rs19 servera za jedan rs1 serv.Lazimo se mi jos malo al sve je tako kao sto je ovde napisano...
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла OverLordrs Види одговор
    E Feride, druze moj, nije stvar u prelasku i teranju nekog da predje kod vas,i to sto ste samo cekali da se neko javi po tom pitanju.Veruj mi da niko iz Dunstera nece napisati post do kraja servera na ovom forumu.Ovde je glavni problem to sto smo svi mi takvi kakvi smo i nema tu pomoci.Da je srece pa da ima iole razumevanja prema protivnickoj strani,nego je uvek drugacije,vlada stalno neki naboj i presija.Nije stvar ostati na servu do kraja nego je stvar biti covek, i jedna od boljih stvari na Balkanskom travianu je gasenje naloga Dunstera na proslom servu.Mozemo mi da klikamo ovde godinama i da pojedinci budu maksimalno nalozeni i sta onda,bio sam najjaci,osvojio sam server itd.Sve je to prosek i ispod proseka....Marsu je ostao trn u oku Zevs i niko drugi,al Vuksa sve kulira i uziva....To sto su mnogi NASI(VASI) tu gde jesu to je vec stvar za duboko razmisljanje....prava sreca je sto je server bez kottla pa da se pokaze ko i koliko zna.Doduse ja licno bih menjao 1000du rs19 servera za jedan rs1 serv.Lazimo se mi jos malo al sve je tako kao sto je ovde napisano...
    Rofl.

Корисник Аватар корисника Sparta
    Члан од
    13.10.2013
    Одговори
    254

Подразумевано

Al' je ovo smor......

Подразумевано

Protivnicka strano,ocemo li igrati rs1???Na rs19 neko zatisje,a bilo je i napada proslih dana,samo nema logova oce da banuju odmah.Postali su igraci toliko zasticeni na ovom travianu da jos malo necemo smeti ni nikove tudje da spominjemo))))
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Страница 1 од 23 12311 ... ПоследњеПоследње

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •