Страница 3 од 23 ПрваПрва 1234513 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 21 до 30 од 228

Тема: Стање на rs19 серверу - Travian: Rise of Alliances

Корисник Аватар корисника lolek
    Члан од
    09.07.2015
    Одговори
    109

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла exRaznosacPica Види одговор
    Ima li ko jaci ?

Ramiz
    exRaznosacPica
    Bio nekadaaa
    RS1 Gameofteuton
    RS19 Fernadna
    Ba domen(Imran)

http://travian-reports.net/ba/report/209330a184d

Корисник Аватар корисника Tequila
    Члан од
    03.08.2013
    Локација
    Vojvodina/Srem
    Одговори
    19

Подразумевано

Dunsteri do pobede OJSA
    Mile Kitic
    Drama Queen
    Opasan Momak
    Boki 13

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    829

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла lolek Види одговор
    Bio nekadaaa
    Ti si nesto pogresio mi katamo samo nebitne igrace farme i natarska sela.

Корисник Аватар корисника lolek
    Члан од
    09.07.2015
    Одговори
    109

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Ti si nesto pogresio mi katamo samo nebitne igrace farme i natarska sela.

Ma preletilo mi cika feraaa. Lagano samo. Samo neaktivne naloge 😂😂😂😂
    RS1 Gameofteuton
    RS19 Fernadna
    Ba domen(Imran)

http://travian-reports.net/ba/report/209330a184d

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Die Unfassbaren Види одговор
    Gde ste bre vi Dunstercici, gde vam je onaj sto je pice raznosio, kaze da je najjaci al izleda pao sa skutera dok je nosio pice i ostao bez icega! Pa rodjeni gde ti je kamen u gg-u!? Ovaj za koga kazete da nema nedodirljivih te kata sa 11 kata ti rusi njive!!!
    Ponosite se logom i napadom na Brcka (Nedodirljivi) decko se vratio odma kroz par dana nazad. Moj Ramize, Ramize cinilo nam se da si imao vise sela sinoc!? I gde je Adis sto pise u 2 sata ujutru citiram ''Lose vam je odradjena akcija, jako lose" Eto koliko lose da covek deffa u selu nije imao. Ajde uzivajte u igri do sledeceg kucanja, rusenja ili slicnog!!!

Evo loga:

http://travian-reports.net/rs/report/64253c42e5c

Ostale mi jako mrsko da postavljam setali se ljudi za DZ, ocigledno te precenise! Bolelo je svega 18 sekundi a onda je selo otislo u zaborav!

Lp. MaaR-S

Aj od svih poruka sa protivnicke strane da odgovorim na ovu.Mislim da je pisao poruku rukometas pa da dobije adekvatan odgovor.Druze svi igaci koje prozivas mogu da te uce ovoj igri,jer imaju iza sebe vise servera nego sto ces ti ikada imati.Kolika je frustracija dokazuje to da je otvoren nalog samo da bi bila napisana i ta jedna poruka na forumu.Zbog takvih likova i propade travian,a stare ekipe i igraci se sve vise povlace.Da si bar neko igracko ime pa da tvoj post ima tezinu,ali svi znamo da nisi.Odgovoricu ti jedino u cemu si jak....tvoja jacina je gold i samo gold a igrackog znanja imas toliko da si nasao da prozivas ovde...pa si time i dokazao tvrdnje o sebi.Ponosimo se napadom na Brcka,ne znam ko se to ponosi i gde,ali cinjenica je da su i tamo otisle sve njive,ne znam samo sto niste branili kad je moc u vasim rukama.Isto tako potpisujes poruku sa Maar-S jel ovo misljenje celog tvog saveza il si mozda neki vodja,sta vec.I jos jedna velika i bitna napomena sledeci put nemoj da molis na skype da ne napadamo Mars da bi vi mogli da napadate na miru PO.Sve mi je jasno al da si prakticno molio da vas ne diramo to mi nije nimalo jasno.Ako bude potrebe lako cemo dokazati to jer su poruke sa skype tu.I za kraj druze batali ti forume,ne ide ti to bas od ruke i sl. put se dobro zapitaj zasto vecina starih igraca ne objavi ni jedan post ovde,a imaju vise prava i osnova za to od tebe.
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла OverLordrs Види одговор
    Aj od svih poruka sa protivnicke strane da odgovorim na ovu.Mislim da je pisao poruku rukometas pa da dobije adekvatan odgovor.Druze svi igaci koje prozivas mogu da te uce ovoj igri,jer imaju iza sebe vise servera nego sto ces ti ikada imati.Kolika je frustracija dokazuje to da je otvoren nalog samo da bi bila napisana i ta jedna poruka na forumu.Zbog takvih likova i propade travian,a stare ekipe i igraci se sve vise povlace.Da si bar neko igracko ime pa da tvoj post ima tezinu,ali svi znamo da nisi.Odgovoricu ti jedino u cemu si jak....tvoja jacina je gold i samo gold a igrackog znanja imas toliko da si nasao da prozivas ovde...pa si time i dokazao tvrdnje o sebi.Ponosimo se napadom na Brcka,ne znam ko se to ponosi i gde,ali cinjenica je da su i tamo otisle sve njive,ne znam samo sto niste branili kad je moc u vasim rukama.Isto tako potpisujes poruku sa Maar-S jel ovo misljenje celog tvog saveza il si mozda neki vodja,sta vec.I jos jedna velika i bitna napomena sledeci put nemoj da molis na skype da ne napadamo Mars da bi vi mogli da napadate na miru PO.Sve mi je jasno al da si prakticno molio da vas ne diramo to mi nije nimalo jasno.Ako bude potrebe lako cemo dokazati to jer su poruke sa skype tu.I za kraj druze batali ti forume,ne ide ti to bas od ruke i sl. put se dobro zapitaj zasto vecina starih igraca ne objavi ni jedan post ovde,a imaju vise prava i osnova za to od tebe.

HAhahahha a daajjj evo placem tvom referatu! Rodjeni lepo od tebe sto si ponositi travian igrac! Ko zna mozda i penziju od toga dobijes, posto ti je to sve u zivotu izgleda, lako se zakljucuje po tvojim recima. A da ti sad objasnim par stvari jer ne vidis dalje od nosa, a sto bi i gledao ustvari, za to treba imati i IQ. Al necemo se vredjati nego da ti lepo odgovorim!

Prvo rece ti GOLD GOLD GOLD! E vidis tog golda sto se tice, za mene je to obicno ubijanje vremena. Koristim ga jer ne mogu da cekam neke stvari jer sam OD SVOG ZIVOTA napravio nesto i bezmalo hranim 8, ljudi od toga placam bratu studije i itd... za razliku od tebe i nemam vremena da sedim 24 sata da klikcem na igrici! Ko me zna, zna i kakav sam tako da si jako nebitan lik, al eto da te ne ostavim bez odgovora na tvoje prozivkice!

Sto se tice gasenja tih starih igraca iliti kako si naveo, verovatno ljudi shvatili da se mora u zivotu i raditi i zaraditi a ne samo igrati igrica. Al mislim da i to se da srediti ako se dobro organizujes, pre da si im ti dosadio jer si i prosli server koje kakve gluposti pisao videlo se sve!

Napad na brcka...Hmmm otisao jedan off a lik se vratio za 4-5 dana da ne lazem, i odma su krenule prozivke po forumu! OD NAS TO NIKO NIJE RADIO DO TOGA!

Dolazimo na temu PO! Nasa rasprava sa njima je nasa stvar! Tu cu da ti dam MALO prava, jedino sto je iole istinito u celom tekstu! Sa dacom sam pricao da se ne napadamo dok ne sredimo sta imamo sa PO, nismo hteli da ratujemo na dva fronta! Ne vidim tu nista za stideti se ili slicno, diplomatija, diplomatija, diplomatija! Ali eto nije doslo do toga kazem sad i bolje jer nam ne treba niko! Samo mozemo sve sto hocemo i planiramo.

A da post,potpis itd umalo da zaboravim, ne matori nisam vodja! Zna se ko je vodja, ti kao ISKUSNI travian igrac sa benificiranim stazom kao igrac bi trebao da sam da znas ko je VODJA! Al dobro jos jedan dokaz da malo .....s ! Al pored toga mogu da se potpisem kako hocu jer kod nas vlada sloboda govora, a sta vise potpis je toliko nebitan jer lepo pise ko je kucao i slicno.

A sad mi dolazis ti kao poslastica na kraju. Mnogo si mi bre opasan na recima! Prosli server si nuliran pa si sad pobegao kod fuje mislis nece te dirati zbog deffa koji on izbacuje, bices i ovaj isto kao i ostali! Nemoj da brines doci ce i tvoje vreme.

Lp. kako bi da se potpisem ti zamisli sam da sam se tako potpisao!

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Die Unfassbaren Види одговор
    HAhahahha a daajjj evo placem tvom referatu! Rodjeni lepo od tebe sto si ponositi travian igrac! Ko zna mozda i penziju od toga dobijes, posto ti je to sve u zivotu izgleda, lako se zakljucuje po tvojim recima. A da ti sad objasnim par stvari jer ne vidis dalje od nosa, a sto bi i gledao ustvari, za to treba imati i IQ. Al necemo se vredjati nego da ti lepo odgovorim!

Prvo rece ti GOLD GOLD GOLD! E vidis tog golda sto se tice, za mene je to obicno ubijanje vremena. Koristim ga jer ne mogu da cekam neke stvari jer sam OD SVOG ZIVOTA napravio nesto i bezmalo hranim 8, ljudi od toga placam bratu studije i itd... za razliku od tebe i nemam vremena da sedim 24 sata da klikcem na igrici! Ko me zna, zna i kakav sam tako da si jako nebitan lik, al eto da te ne ostavim bez odgovora na tvoje prozivkice!

Sto se tice gasenja tih starih igraca iliti kako si naveo, verovatno ljudi shvatili da se mora u zivotu i raditi i zaraditi a ne samo igrati igrica. Al mislim da i to se da srediti ako se dobro organizujes, pre da si im ti dosadio jer si i prosli server koje kakve gluposti pisao videlo se sve!

Napad na brcka...Hmmm otisao jedan off a lik se vratio za 4-5 dana da ne lazem, i odma su krenule prozivke po forumu! OD NAS TO NIKO NIJE RADIO DO TOGA!

Dolazimo na temu PO! Nasa rasprava sa njima je nasa stvar! Tu cu da ti dam MALO prava, jedino sto je iole istinito u celom tekstu! Sa dacom sam pricao da se ne napadamo dok ne sredimo sta imamo sa PO, nismo hteli da ratujemo na dva fronta! Ne vidim tu nista za stideti se ili slicno, diplomatija, diplomatija, diplomatija! Ali eto nije doslo do toga kazem sad i bolje jer nam ne treba niko! Samo mozemo sve sto hocemo i planiramo.

A da post,potpis itd umalo da zaboravim, ne matori nisam vodja! Zna se ko je vodja, ti kao ISKUSNI travian igrac sa benificiranim stazom kao igrac bi trebao da sam da znas ko je VODJA! Al dobro jos jedan dokaz da malo .....s ! Al pored toga mogu da se potpisem kako hocu jer kod nas vlada sloboda govora, a sta vise potpis je toliko nebitan jer lepo pise ko je kucao i slicno.

A sad mi dolazis ti kao poslastica na kraju. Mnogo si mi bre opasan na recima! Prosli server si nuliran pa si sad pobegao kod fuje mislis nece te dirati zbog deffa koji on izbacuje, bices i ovaj isto kao i ostali! Nemoj da brines doci ce i tvoje vreme.

Lp. kako bi da se potpisem ti zamisli sam da sam se tako potpisao!

Hehehhe nisam znao da toliko boli onaj moj odgovor.Nemoj samo bajke da mi pises ovde....I nemoj toliko da se cimas nema potrebe.Jos cu samo da napisem tj da pitam na kom sam ja to serveru nuliran,hehhehehe.Izgleda da pada vece pa ti opada koncentracija i onda ne znas sta pises.Za drugi post na forumu ovo nimalo nije lose ima tu stosta napisano,al opet nema kvaliteta.Idi hrani tih 8 ljudi i vidi dal bratu kasne pare za studije,a i provuci koji put karticu opao ti gold na nalogu.Odoh da se zalim Fuji,dobio sam pretnje da ce doci moj red za katanje...Lepa ti je zivotna prica,ismejah se posteno a i Fuja ce kad cuje da sam pobegao kod njega na nalog i da cu biti katan.VODJO, pazi samo sledeci put da ne preteknes bracu Grim kad krenes ovako da pises.Tesko je napisati kvalitetnu bajku al od necega mora da se pocne i dobro ti ide,uz tebe sam.
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    829

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла OverLordrs Види одговор
    Ponosimo se napadom na Brcka,ne znam ko se to ponosi i gde,ali cinjenica je da su i tamo otisle sve njive,ne znam samo sto niste branili kad je moc u vasim rukama.
    Da kod brcka su samo njive otisle.Za def brcak je mislio da ne idete na njega i vecinu svog defa je prosledio.Sto se ex raznosaca tise pre 2-3 nedelje je trebao da ide na 0 ali posto su se neki igraci koji su trebali u akciju da idu sazalili jer je on nekom posvetio server i da zbog toga nece da idu na njega.

Te privatne stvari ostave po strani nije im mesto na travinu forumu...

P.s Gde vam je def?

Lp

Подразумевано

Sto bi Fera rekao "pust levata i nije neki covek"

Nemam ti šta više reći muko, dobićeš samo log!

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Da kod brcka su samo njive otisle.Za def brcak je mislio da ne idete na njega i vecinu svog defa je prosledio.Sto se ex raznosaca tise pre 2-3 nedelje je trebao da ide na 0 ali posto su se neki igraci koji su trebali u akciju da idu sazalili jer je on nekom posvetio server i da zbog toga nece da idu na njega.

Te privatne stvari ostave po strani nije im mesto na travinu forumu...

P.s Gde vam je def?

Lp

Feride nije ovde problem ko je koga okatao,Brcku otisle njive, Ramizu selo....problem je sto se neko rega na forumu i to cisto radi provokacije.A to je ovaj forum rukometas.Sto se tice brisanja sela islo se na to da radite isto kao ranijih godina,kad ste se lepili redom,a i uz to ide ona da fajter nikada ne fejka herojem.Sto se tice offova koji su napali sve je to ispod proseka i moglo se hvatati sa pola snage da je znato brojcano stanje.Sve u svemu dobro odradjen fejk i uspesna akcija.
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •